Anasayfa Kurumsal Ürünlerimiz Hizmetlerimiz Haberler Referanslarımız Belgelerimiz İletişim

ÜRÜN DETAYI

Klavyematik

ÜRÜN GRUPLARI AKILLI TAHTA PROGRAMLARI EĞİTİM PROGRAMLARI
 
Klavyematik

Ürün Adı:  Klavyematik

Ürün Kodu:  178

Kategori:  EĞİTİM PROGRAMLARI
 
Ürün Açıklaması

 

Takip Yazılım Ailesi olarak Türkiye Geneli Eğitim Kurumlarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere, onların da mevcut öğrencilerine ve velilerine daha iyi bir hizmet sunmaları adına elimizden geldiğince en iyi şekilde program çıkartmaya çalışıyoruz. Ondört  yıllık deneyimimiz, binlerce müşterimiz ve onlarca çalışanımızla piyasadaki gelişen teknolojinin de etkisiyle yeni ürünlerin takibini yapıp, kurumların ihtiyaçlarını giderecek, yeni projeler sunmaktayız. Yapılan Ar-Ge çalışmasında görüldü ki mesleki eğitim veren kurumların bilgisayarlı klavye, daktilo, hızlı klavye eğitimi gibi alanlarda yapılan sınavların okunması ve değerlendirilmesi hala klasik usulde yapılmaktadır. Mevcut olan bu sistemsel boşluğu doldurmak, bu tarz mesleki eğitim alan öğrencilerin daha verimli çalışmasını sağlamak ve bu alanda eğitim veren öğretmenlerimizin zaman kaybını önlemek ve daha sağlıklı bir okuma değerlendirme yapmalarını sağlamak amacıyla KLAVYEMATİK programını  geliştirdik.

İnternet tabanlı bu programın  işlevselliği üç farklı kullanıcı tarafından gerçekleşmektedir. Yönetici,Öğretmen ve Öğrenci. Klavye dersinin ilgili öğretmeni mevcut öğrencilerin sınavlarını, bu sınavlardaki doğru vuruşları,yanlış vuruşları, toplam kelime sayılarını görebildiği gibi isterse raporlar kısmından öğrencinin sınıf,okul, başarılarını, bir önceki sınav ve bir sonraki sınav performansını karşılaştırabilir. Öğrenci  başarını daha da verimli hale getirmek için test ekranını kullanarak istediği yerden internete girip klavye çalışabilir.

Yarışma panelinden öğrenciler, Türkiye geneli diğer okullar  arasındaki başarılarını görebilir ve kazanan okullar kurumumuz tarafından ödüllendirilir.

Öğretmenlerimizin yapması gereken tek şey, metni oluşturmak gerisini  TAKİP etmek klavyematiğin işi. Artık sınav sonuçlarını tek tek okuyup, gözlerinizi yormak ve zaman kaybetmekten kurtulacaksınız. 

 

ANASAYFA / KURUMSAL / ÜRÜNLERİMİZ / HABERLER / GALERİ / BİZE ULAŞIN

© Takip