Anasayfa Kurumsal Ürünlerimiz Hizmetlerimiz Haberler Referanslarımız Belgelerimiz İletişim

Hakkımızda

 

KURUMSAL Hakkımızda

Masaüstü ve Web programcılığı, web sitesi tasarımı alanında çalışan firmamız sektöre %100 başarı sloganıyla başlamıştır.
Firmamızın öncelikli amacı sürekli değişen ve gelişen bilişim dünyasındaki yeniliklere kendini adapte edebilmektir. Özellikle önem verdiğimiz eğitim çalışmalarmızı her zaman sürdürüyoruz. Çünkü biliyoruz ki kalıcı olan şu an da ki konum ve bilgiler değil, şirketlerin kendini yenilemesi ve değişmesidir.
Daha geniş perspektifle olayları analiz edebilmeleridir. Bilişim dünyasindaki sığ görüşleri ve kalıplaşmış düşünceleri çok fazla önemsemiyoruz. Ülke olarak yazılım alanındaki eksikliklerimiz malum, bizde firma olarak yazılım alanında atılım yapmak istiyoruz.
Yani bilişim dünyasında kendi ürünlerimizle olmak istiyoruz. Bu konuda çalıstığımız ve ortak projeler oluşturduğumuz, tecrübelerinden yararlandığımız firmalar da mevcut. Bu ortaklıklar sonrasında güzel proje ve ürünler çıkaracağız. Firma olarak bu sıralarda grafik ve tasarim alanlarinda yoğunlaştık, görselliği, sadece canlı renkleri kullanarak insanlara hoş gelen tasarımlar sunmanın ötesine geçirip insanların belleğinde kalıcı etkisi olan etkileyici tasarım ve ürünler oluşturmaya çalışıyoruz.
Renk bilgisi ve tasarım ilkelerini kullanarak bu bilgileri tüm tasarımlarımıza yansıtıyoruz.
ANASAYFA / KURUMSAL / ÜRÜNLERİMİZ / HABERLER / GALERİ / BİZE ULAŞIN

© Takip